Single-Mode Fiber/ (2) LC/ 1310 nm/ 10 Gbps SFP+/ 10 km/

312.43lei

Single-Mode Fiber/ (2) LC/ 1310 nm/ 10 Gbps SFP+/ 10 km/ Marca: UBIQUITI

Stoc epuizat

SKU: FC-SM-100 Categorie: Etichetă:
Adaugă la favorite
Adaugă la favorite

Descriere

Single-Mode Fiber/ (2) LC/ 1310 nm/ 10 Gbps SFP+/ 10 km/

Marca: UBIQUITI

 

Informații suplimentare

Functionalitatea cablului

Left Connector

Right Connector

Tip pachet

Termen de garantie

Greutatea bruta a pachetului

Greutatea neta a pachetului

Bucati in pachet

Greutatea bruta a cutiei