Ubiquiti, U Fiber, Single-Mode SFP+ Modul, 10G, 20pcs!

3971.63lei

Ubiquiti, U Fiber, Single-Mode SFP+ Modul, 10G, 20pcs! Marca: UBIQUITI

Stoc epuizat

SKU: UF-SM-10G-20 Categorie: Etichetă:
Adaugă la favorite
Adaugă la favorite

Descriere

Ubiquiti, U Fiber, Single-Mode SFP+ Modul, 10G, 20pcs!

Marca: UBIQUITI

 

Informații suplimentare

Descriere

Standard conectori

Intervalul maxim de distanta

Tip pachet

Data Transfer Rate

Optical Wave Length

Termen de garantie

Greutatea bruta a pachetului

Greutatea neta a pachetului

Pack Weight (kg)

Bucati in pachet

Pachete (colete) in cutie